Pomoc


Witamy w serwisie rezerwacji biletów na koncerty organizowane przez TRINITY Media Entertainment Development.

Jak rezerwować?

 1. Na stronie Bilety.TrinityGroup.pl wybierają Państwo występ, którym są zainteresowani i klikają "Kup bilet".
 2. Zostanie wyświetlony schematyczny obraz sali, gdzie w zależności od rodzaju występu będą mieli Państwo do wyboru jeden lub więcej sektorów. W wybranym sektorze należy wybrać miejsca, które chcą Państwo zakupić lub wpisać liczbę biletów, które chcą Państwo zarezerwować, a następnie należy kliknąć "rezerwuj".
 3. Zostaną Państwo poproszeni o podanie swoich danych oraz będą mogli przekazać dodatkowe informacje dla obsługi (np. dane niezbędne do wystawienia faktury VAT). Należy wybrać sposób dostarczenia biletów w zależności od wybranego występu oraz metodę płatności. Prosimy zwróć uwagę na dodatkowe opłaty związane z wybranymi sposobami wysyłki i płatności!
 4. Następnie wybrane przez Państwa miejsca są rezerwowane oraz wyświetlane są informacje niezbędne do dokonania płatności. Od tego momentu biegnie czas ważności rezerwacji - jeżeli we wskazanym terminie nie wpłyną środki, rezerwacja może zostać anulowana, a bilety wrócą ponownie do sprzedaży.
 5. Płatności dokonują Państwo zgodnie z wyświetlonymi informacjami i - w zależności od wybranego sposobu dostarczenia biletów - otrzymują Państwo bilety. W przypadku odbioru biletów przed występem należy pojawić się około 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu i odebrać bilety podając nr rezerwacji (TG/...) oraz imię i nazwisko zamawiającego.

Dostarczanie biletów

W zależności od ustaleń z organizatorami, dostępne są różne sposoby dostarczenia biletów:

 • bilet elektroniczny PDF - najwygodniejsza opcja; po otrzymaniu wpłaty otrzymacie Państwo link do strony umożliwiającej wydruk biletu w postaci pliku PDF. Z takim biletem udajecie się Państwo bezpośrednio na koncert. Istotne: prosimy zabrać ze sobą dokument tożsamości, którego numer podali Państwo w momencie składania rezerwacji.
 • przesyłka listem poleconym - po otrzymaniu wpłaty, zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych, wysyłamy zakupione bilety ekonomicznym listem poleconym; przesyłka taka powinna dotrzeć w ciągu 3-4 dni od nadania; z otrzymanymi biletami udają się Państwo bezpośrednio na występ.
 • przesyłka kurierem - po otrzymaniu wpłaty wysyłamy zakupione bilety firmą kurierską; przesyłka zazwyczaj dociera do Państwa następnego dnia.
 • odbiór przed występem - bilety będą czekały na Państwa przy wejściu do foyer na około 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu; prosimy zapytać o miejsce wydawania biletów z portalu Bilety.TrinityGroup.pl i podać tam numer rezerwacji oraz imię i nazwisko - otrzymają Państwo kopertę z biletami.

Bilety elektroniczne PDF

Kupując bilety elektroniczne PDF prosimy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 • nr dokumentu tożsamości - w celu weryfikacji biletów elektronicznych, w ich treści zapisywany jest numer dokumentu tożsamości podawany w momencie składania rezerwacji; jeżeli nie chcą Państwo podawać numeru dokumentu, można podać np. numer telefonu komórkowego, który będą Państwo mieli przy sobie w trakcie koncertu.
 • maksymalna liczba miejsc - bilet PDF to jeden dokument, więc w celu ułatwienia organizacji występu prosimy o zamawianie na jeden bilet PDF maksymalnie czterech miejsc; jeżeli chcą Państwo więcej miejsc - prosimy o złożenie kilku rezerwacji lub kontakt z nami lub wybór innego sposobu dostarczenia biletów.

Płatność za bilety

Za zakupione bilety można płacić w następujący sposób:

 • poprzez serwis Platnosci.pl - po dokonaniu rezerwacji zostaną Państwo przekierowani do serwisu Platnosci.pl, gdzie będzie można dokończyć płatność w sposób wcześniej wybrany; przelewy on-line wykonują się praktycznie od razu, natomiast transakcje kartą kredytową wymagają dodatkowej autoryzacji, co może zająć do 24 godzin.
 • przelewem bankowym - po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo numer rachunku bankowego wraz ze szczegółami płatności; w terminie ważności rezerwacji prosimy o dokonanie płatności z banku (co zajmie maksymalnie jeden dzień) lub na poczcie (czego nie polecamy - przelewy z poczty potrafią iść kilka dni!).

Płatność na nasze konto bankowe jest zwolnione z wszelkich opłat, natomiast część prowizji pobieranej przez serwis Płatności.pl musimy przenieść na kupujących - składając rezerwację otrzymacie Państwo informację, ile wynosi prowizja za taką transakcję. W zależności od terminu występu wybrane sposoby płatności mogą być niedostępne.

Wymagania techniczne

Do działania strony konieczne jest akceptowanie cookies oraz włączona obsługa JavaScript i połączeń SSL. Najlepiej wyświetla się w przeglądarce Mozilla Firefox i Google Chrome, ale testowana była również w Internet Explorer oraz Opera.

© TRINITY | Projekt: Dom Produkcyjny Pacamera | © System biletowy dostarcza biletyna.pl